Program 2019

 

Ungdomsleder


Fredag 
17.00-19.00        Registrering
18.00-19.15        Kveldsmat
19.30-20.45        Inspirasjon: annerLEDES 1 v/Harald Giesebrecht
20.45-21.00        Pause
21.00-22.00        Seminar: Å lede interaktivt Bibelstudie for Millennials og iGen v/ Nina Myrdal
22.00-23.00        Forfriskninger

Lørdag 
08.00-09.30        Frokost
09.30-10.30        Seminar: Be somebody to someone v/Zlatko Musija
10.30-11.00        Pause
11.00-12.30        Inspirasjon: Gudstjeneste: v/Nora 
12.30-15.00        Middag
15.00-16.00        Seminar: Parabole Production v/Derek Lindo
16.00-16.15        Pause
16.15-17.15        Seminar: Parabole Production v/Derek Lindo
17.15-17.30        Pause
17.30-18.30        Seminar: Lek og moro v/Melissa Myklebust
18.30-19.30        Kveldsmat
19.45-21.00        Inspirasjon: Et annerLEDES liv v/Gry Beate Marley
21.00-21.15        Pause
21.15-22.30        Teammøte og kveldscafé

Søndag
08.00-09.00        Frokost
09.00-10.00        Seminar: SABU info & dialog
10.00-10.15        Pause
10.15-11.15        Seminar: Verdier og inkluderende ungdomslag v/Gry Beate Marley & Harald Giesebrecht
11.15-11.30        Pause
11.30-12.45        Inspirasjon: annerLEDES 4 v/Melissa Myklebust
13.00-14.00        Lunsj og avreise

 

Barneleder

Fredag 
17.00-19.00        Registrering
18.00-19.15        Kveldsmat
19.30-20.45        Inspirasjon: annerLEDES 1 v/Harald Giesebrecht
20.45-21.00        Pause
21.00-22.00        Seminar: Den hemmelige, avgjørende ingrediensen v/Zlatko Musija
22.00-23.00        Forfriskninger

Lørdag 
08.00-09.30        Frokost
09.30-10.30        Seminar: Barnekirke i Bergen v/Melissa Hope
10.30-11.00        Pause
11.00-12.30        Inspirasjon: Gudstjeneste: v/Nora
12.30-15.00        Middag
15.00-16.00        Seminar: Sabbatsskolen for de minste – hvofor funker det? v/Nina Myrdal
                            Seminar: Parabole Production v/Derek Lindo
16.00-16.15        Pause
16.15-17.15        Seminar: Sabbatsskolen for de minste – hvordan funker det? v/Nina Myrdal
                            Seminar: Parabole Production v/Derek Lindo
17.15-17.30        Pause
17.30-18.30        Seminar: Lek og moro v/Melissa Myklebust
18.30-19.30        Kveldsmat
19.45-21.00        Inspirasjon: Et annerLEDES liv v/Gry Beate Marley
21.00-21.15        Pause
21.15-22.30        Teammøte og kveldscafé

Søndag
08.00-09.00        Frokost
09.00-10.00        Seminar: SABU info & dialog
10.00-10.15        Pause
10.15-11.15        Seminar: Pinsevandring v/Else Haugen
11.15-11.30        Pause
11.30-12.45        Inspirasjon: annerLEDES 4 v/Melissa Myklebust
13.00-14.00        Lunsj og avreise

 

Speiderleder

Fredag 
17.00-19.00        Registrering
18.00-19.15        Kveldsmat
19.30-20.45        Inspirasjon: annerLEDES 1 v/Harald Giesebrecht
20.45-21.00        Pause
21.00-22.00        Seminar: Gradsarbeid i speideren v/Gry Beate Marley
22.00-23.00        Forfriskninger

Lørdag 
08.00-09.30        Frokost
09.30-10.30        Seminar: Praktiske ideer i speiderarbeidet v/Jani Virolainen
10.30-11.00        Pause
11.00-12.30        Inspirasjon: Gudstjeneste: v/Nora
12.30-15.00        Middag
15.00-16.00        Seminar: Speider konkurranser v/Jani Virolainen
16.00-16.15        Pause
16.15-17.15        Seminar: Natthaik v/Peter Bo Bohsen
17.15-17.30        Pause
17.30-18.30        Seminar: Lek og moro v/Melissa Myklebust
18.30-19.30        Kveldsmat
19.45-21.00        Inspirasjon: Et annerLEDES liv v/Gry Beate Marley 
21.00-21.15        Pause
21.15-22.30        Teammøte og kveldscafé

Søndag
08.00-09.00        Frokost
09.00-10.00        Seminar: SABU info & dialog
10.00-10.15        Pause
10.15-11.15        Seminar: Ideer til bruk i speiderarbeid v/Peter Bo Bohsen
11.15-11.30        Pause
11.30-12.45        Inspirasjon: annerLEDES 4 v/Melissa Myklebust
13.00-14.00        Lunsj og avreise

 

OBS: Endringer kan forekomme

24.-26. januar 2020

Vinterfestivalen

Lillehammer, Jorekstad

Mer info

Nyhetsbrev

Hei du! Meld deg gjerne på vårt nyhetsbrev for å bli oppdatert på alt som skjer i SABU!